Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

4e baars 2017

Ondanks vakantie tijd kwamen er toch nog 8 man op de 4e baarswedstrijd . We gingen naar de vijver bij de Hartweg omdat er op de andere plekken te veel riet en gras stond, of omdat er zoveel witten gevangen werden. Gras stond er bij de vijver ook wel, en witten waren er toch ook. Maar er werd ook goed baars gevangen, gemiddeld 51 stuks . Ceryl en Jan eindigde gelijk met 83 st, Ceryl had er echter in de eerste stek 15 en Jan 12, dus eindigt Ceryl als eerste. Zo werkt dat.
Verder was het opvallend dat er 4 man ruim boven het gemiddelde zat, en 4 man ruim onder het gemiddelde. De uitslag :

1e Ceryl Emmaneel 83 st                 5e Ron de Ron 37 st
2e Jan Eelsing 83 st                         6e Henk Geldermans 31 st
3e Jaap v/t Voort 73 st                     7e Richard Emmaneel 26 st
4e Ed de Boer 67 st                         8e Joop Stammis 10 st